Комунальне некомерційне підприємство
"Костопільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування"
Костопільської міської ради

COVID-19

None

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКУ COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я за добу 28 липня в Україні зафіксовано 846 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Старт вакцинації від COVID-19 в Україні відбувся 24 лютого 2021 року. Від початку кампанії проведено усього 5 225 458 щеплень.

Міністерство озорони здоров’я України нагадує: дотримання трьох простих правил протиепідемічної безпеки  - дотримання дистанції, носіння маски та користування санітайзерами - рятує життя.

Бережіть себе та рідних!

При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю або до контакт-центру МОЗ за гомером 0800 60 20 19.

Постановою Кабінету Міністрів від 14 червня 2021 року № 611 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України" внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року  №1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню  на території України гострої  респіраторної хвороби COVID-19, спречиненою коронавірусом SARS-CoV-2" продовживши дію карантину  до 31 серпня 2021 року. При цьому з 17 червня 2021 року на всій території країни встановлюється "зелений" рівень епідемічної небезпеки.

13 травня 2021 року Міністерство охорони здоров’я оновило єдиний державний протокол лікування хворих на COVID-19. Протокол розроблено фахівцями Міністерства та найкваліфікованішими спеціалістами в галузі охорони здоров’я. Загалом до протоколу повністю включено підходи щодо медикаментозної терапії та кисневої підтримки під лікуванні COVID-19. 

Стандарти надання медичної допомоги (COVID-19) затвердженні Наказом МОЗ від 28.03.2020 №722 (зі змінами).

Для профілактики захворювання слід дотримуватися стандартних рекомендацій:

- часто мийте руки та або обробляйте дезинфікуючими засобами;

- під час кашлю та чхання прикривайте рот та ніс паперовою хустинкою, уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;

- якщо  маєте підвищену температуру тіла, кашель та утруднене дихання, найшвидше зверніться до лікаря;

- не споживайте сирих та недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

Джерела з актуальною інформацією щодо COVID-19:

Рекомендації ВООЗ для громадськості та професійної спільноти

Сторінка Центру громадського здоров’я України

Сторінка Міністерства охорони здоров’я України

Офіційний інформаційний портал  "Коронавірус в Україні"